Слухати

 На мітингу в Росії багато плакатів присвячені Сенцову, - ЗМІ(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На мітингу в Росії багато плакатів присвячені Сенцову, - ЗМІ(ФОТО)

10 червня 2018 - 16:20
У Росії відбувається опозиційний мітинг «За вільну Росію без репресій і свавілля»

У російській столиці на опозиційному мітингу «За вільну Росію без репресій і свавілля» багато плакатів присвячені ув’язненому в РФ українцю Олегу Сенцову, який голодує 28 день. 

Про це повідомляє видання Meduza і публікує відповідні фотографії. Зокрема протестувальники розгорнули великий плакат, де зображений Олег Сенцов. 

Також на мітингу можна зустріти і менші плакати. Крім того, пише Meduza, українському політв’язню також присвячують виступи.

Як повідомлялось, на акції проти репресій в Москві затримали щонайменше 2 людей. 

Мітинг ініціювали правозахисник Лев Пономарьов, колишній депутат Держдуми РФ Геннадій Гудков та член «Парнасу» Михайло Шнейдер. Також акцію підтримали «Яблуко», «Парнас» і «Громадянська ініціатива». Так активісти хочуть привернути увагу громадськості, влади та правоохоронних органів до масових порушень соціальних, економічних, екологічних та політичних прав людини в Росії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+