Слухати

Путін відреагував на пропозицію Трампа про повернення Росії в G8  / Новини на Громадському радіо

Путін відреагував на пропозицію Трампа про повернення Росії в G8

10 червня 2018 - 12:06
Раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що Росія повинна долучитись до зустрічей держав «Великої сімки»

Росія не виходила зі складу «Великої вісімки» і буде рада бачити держави-учасники об’єднання в Москві, заявив Володимир Путін.

«Колеги свого часу відмовилися приїжджати в Росію з відомих міркувань», — нагадав він на прес-конференції в Китаї. Російський лідер зазначив, що розбіжності під час переговорного процесу в рамках «Сімки» характерні для об’єднань держав.

Раніше голова МЗС Росії Сергій Лавров сказав, що Росія ніколи не просила повернути її в G8 і успішно працює над перемовинами в інших форматах

8 червня президент США Дональд Трамп заявив, що Росія повинна долучитись до зустрічей держав «Великої сімки». Прем’єр-міністр Італії підтримав ідею Трампа повернути Росію в G8 

Росію виключили з групи держав із найрозвиненішими економіками після анексії Криму в 2014 році. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+