Слухати

«Спалахи гніву» не можуть нав’язувати міжнародну співпрацю, - Франція на G7 / Новини на Громадському радіо

«Спалахи гніву» не можуть нав'язувати міжнародну співпрацю, - Франція на G7

10 червня 2018 - 13:08
Вчора президент Сполучених Штатів Дональд Трамп сказав, що США не підпишуть підсумкове комюніке лідерів країн G7

Франція підтримала спільне комюніке країн «Великої сімки».Під час виступу французька делегація заявила, що «Міжнародна співпраця не може залежати від спалах гніву та криках», — повідомляє AFP.

Вчора президент Сполучених Штатів Дональд Трамп звинуватив канадського прем’єр-міністра Джастіна Трюдо у брехні та заявив, що США не підпишуть підсумкове комюніке зустрічі лідерів країн G7 у Канаді.

За кілька годин до того лідери країн «Великої сімки» погодили можливість запровадження додаткових санкцій щодо Росії, якщо її поведінка цього потребуватиме. У підсумковому комюніке країни засудили анексію Криму і висловили підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив, що комюніке, незважаючи на розбіжності, підписали всі лідери країн G7 — США, Канади, Франції, Британії, Німеччини, Італії і Японії. Прем’єр Канади Трюдо сказав, що країни «Великої сімки» не зацікавлені в поверненні Росії до членства в цьому форматі навіть у віддаленій перспективі.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+