Слухати

Зоозахисники вийшли на акцію до Житомирської ОДА проти створення хутряної ферми / Новини на Громадському радіо

Зоозахисники вийшли на акцію до Житомирської ОДА проти створення хутряної ферми

10 червня 2018 - 13:27
Данське підприємство планує створити хутряну ферму в обласні

Сьогодні біля Житомирської ОДА організація UAnimals проводить акцію проти створення хутряної ферми.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив засновник зоозахисної ініціативи UAnimals Олександр Тодорчук.

«Обмеження кривавого бізнесу в Європі призводять до створення не екологічного і жорстокого виробництва в Україні. Зараз в обмін на 10 робочих місць в Житомиській області бізнесмен з Данії планує відкрити ферму, яка руйнуватиме екологію, шкодитиме здоров’ю людей і де щороку будуть вбивати десятки тисяч тварин», — написав він.

Нагадаємо, 30 березня голова області Ігор Гундич підписав меморандум про співпрацю з інвестором з Данії, який планує реалізовувати на Житомирщині проект з будівництва норкової ферми.

Інвестиційний проект передбачає будівництво норкової ферми в Коростишівському районі на 5 тис. маточних голів. За 5 років інвестор планує розширити ферму на 10 тис. голів. Сума інвестицій – 800 тис. євро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+