Слухати

Догхантера Святогора взяли під варту / Новини на Громадському радіо

Догхантера Святогора взяли під варту

11 червня 2018 - 18:48
Олексія Святогора, звинувачуваного у пропаганді насилля над безпритульними тваринами, арештували

Олексія Святогора, звинувачуваного у пропаганді насилля над безпритульними тваринами взяли під варту терміном на 60 діб. Про це з Шевченківського райсуду Києва повідомляє кореспондентка Громадського радіо. 

Нагадаємо, сьогодні у Шевченківському райсуді Києва призначили нову суддю у справі догхантера Святогора Левицьку Тетяну, якій адвокат Олексій Клименюк заявив про відвід.

Читайте також: Активисты передали следствию материалы в деле догхантера Святогора, накопленные за 6 лет, — зоозащитница

Перед цим суддя Шевченківського районного суду Андрій Трубніков заявив про самовідвід у цій справі через конфлікт інтересів.

Сьогодні вранці близько 30 зоозахисників і волонтерів зібралися під будівлею Шевченківського районного суду з протестом проти догхантера Олексія Святогора. Олексія Святогора звинувачують у активній пропаганді насилля над безпритульними тваринами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+