Слухати

Кримська правозахисна група: у Балуха забрали телевізор та тримали у камері-«олівці»  / Новини на Громадському радіо

Кримська правозахисна група: у Балуха забрали телевізор та тримали у камері-«олівці»

11 червня 2018 - 22:40
Українського політв'язня Володимира Балуха дві години протримали в камері, де можна лише стояти або сидіти

Українського політв’язня Володимира Балуха вчора дві години, 10 червня, протримали в «олівці» СІЗО Сімферополя, а після повернення до камери він виявив, що в нього забрали телевізор. Кримська правозахисна група розцінює це як необгрунтовану ізоляцію його від світу з метою вчинення додаткового тиску. Про це йдеться у заяві правозахисників у Facebook.

«Українського політв’язня Володимира Балуха вчора, 10 червня 2018 року, після того, як привезли в СІЗО Сімферополя з ІТТ селища Роздольне, помістили в «олівець» (вузька камера, в якій можна тільки стояти або сидіти) і протримали там близько двох годин. В українця без пояснення причин взяли відбиток пальця правої руки. Володимир поскаржився родичам, що в задушливому приміщенні він відчув сильний головний і серцевий біль», — йдеться у повідомленні.

За інформацією, коли Балуха привели в його камеру то з неї зник телевізор. Саме телевізор, за словами правозахисників, був єдиним джерелом інформації.

«Кримська правозахисна група розцінює це, як необґрунтовану ізоляцію українця від зовнішнього світу з метою створити на нього додатковий тиск», — наголосили правозахисники.

КПГ зв’язалася з черговим СІЗО Сімферополя по телефону, але той відмовився коментувати дану ситуацію.

Нагадаємо, раніше російська Омбудсман Тетяна Москалькова відвідала українських політв’язнів в СІЗО в окупованому Сімферополі. Вона повідомляла, що у Володимира Балуха є телевізор в камері, і до жодного з українських політв’язнів не застосовують жодних насильницьких дій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+