Слухати

Київське метро заговорить новими голосами / Новини на Громадському радіо

Київське метро заговорить новими голосами

11 червня 2018 - 21:13
Аудіооголошення у вагонах поїздів оновлять у найближчі два тижні. Почнуть з синьої гілки

Київський метрополітен у найближчі два тижні планує повністю оновити аудіооголошення у вагонах поїздів. Про це повідомляє прес-служба столичної підземки, у цьому їм на безкоштовній основі допоможе компанія Tak Treba Production.

«Необхідність перезапису оголошень назріла давно. Відбулося перейменування станції «Петрівка» на «Почайну», диктора Миколи Петренка, з яким підприємство співпрацювало раніше, уже немає, деякі тексти потребують змін та осучаснення», — розповіла радниця начальника метрополітену Наталка Макогон.

За її словами, наразі створено базовий український контент: назви станцій, попередження про закриття дверей, оголошення наступних зупинок тощо, який має з’явитися в усіх поїздах протягом двох наступних тижнів, починаючи з синьої лінії. Англійський варіант, як і раніше, озвучуватиме носій мови.

Новий диктор у київському метро з’явиться вперше за 28 років. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+