Слухати

Новий уряд Італії відмовився прийняти судно з 629 мігрантами на борту (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Новий уряд Італії відмовився прийняти судно з 629 мігрантами на борту (ФОТО)

11 червня 2018 - 13:05
Шлях по морю з Лівії до Італії - один з основних маршрутів нелегальної міграції з Африки в Європу

Новий уряд Італії заборонив судну «Акваріус» з 629 мігрантами на борту заходити в італійські порти. Про це повідомляє BBC.

«З сьогоднішнього дня Італія починає говорити «ні» контрабанді людей і бізнесу незаконної міграції», — написав вчора увечері новий глава МВС Італії Маттео Сальвіні, який очолює націоналістичну партію «Ліга».

Влада Італії запропонувала прийняти «Акваріус» уряду Мальти, однак там відмовилися це зробити, звинувативши Італію в порушенні міжнародних правил.

Згідно з повідомленням німецької організації «SOS Mediterranee», на борту перебувають 123 неповнолітні без супроводу дорослих, 11 дітей та сім вагітних жінок. 

Нагадаємо, юрист Джузеппе Конте наприкінці травня офіційно погодився очолити уряд Італії.

В його новому уряді глава партії «Ліга» Маттео Сальвіні очолив МВС Італії, а очільник партії «Рух» 5 зірок» Луїджі Ді Майо став главою міністерства з питань праці, соціальної політики і економічного розвитку. Обидвоє також стали віце-прем’єрами. 

Як розповів в ефірі Громадського радіо старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Валерій Кравченко, Маттео Сальвіні ще під час передвиборчих перегонів обіцяв вислати з Італії 500 тисяч нелегальних мігрантів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+