Слухати

Рік безвізу: попит на біометричні паспорти залишається підвищеним  / Новини на Громадському радіо

Рік безвізу: попит на біометричні паспорти залишається підвищеним

11 червня 2018 - 13:48
У МЗС розповідають, що за час безвізового режиму видали понад 5 мільйонів біометричних паспортів

В Україні залишається підвищений попит на отримання біометричних закордонних паспортів.

Про це розповів в коментарі Громадському радіо начальник управління комунікацій та електронних сервісів у Державній міграційній службі Сергій Гунько.

«Підвищений попит на біометричні паспорти залишається. Ситуація полегшилася, на це впливає робота Центрів адмінпослуг», — розповів Гунько.

За даними міграційної служби, з січня 2015 року біометричні закордонні паспорти отримали майже 9 мільйонів українців, де 5 мільйонів — від початку дії безвізового режиму.

«Затримки з видачею паспортів були минулого року, коли спостерігався великий попит на закордонні паспорти. Не вистачало потужностей Поліграфкомбінату «Україна» для персоналізації паспортів, який і виробляє закордонні документи. З січня місяця накопичилася достатньо велика черга на персоналізацію, але з січня введено в експлуатацію додаткову лінію персоналізації, і зараз ми спостерігаємо позитивну тенденцію. Ця черга зменшується. Але все ще існує, деякі затримки можливі», — розповів Сергій Гунько.

Нагадаємо, сьогодні минає рік, відколи для українців з біометричними паспортами став можливий перетин кордону без віз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+