Слухати

США розширили санкції проти Росії / Новини на Громадському радіо

США розширили санкції проти Росії

11 червня 2018 - 18:55
Мінфін США ввів санкції проти трьох росіян і п'яти російських компаній

Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її кібердіяльність. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів США.

Відомство ввело санкції проти п’яти компаній: 

1. Петербурзької фірми «Дайвтехносервіс». Згідно з інформацією на сайті компанії, вона займається виробництвом та наданням водолазного і підводного обладнання. Як зазначається в заяві Мінфіну США, компанія «Дайвтехносервіс» з 2007 року постачала підводне обладнання російським відомствам, в тому числі ФСБ. Крім того, в 2011 році компанія уклала контракт на постачання підводного апарату для ФСБ вартістю 1,5 мільйона доларів.

2. Компанії Digital Security. Це російська консалтингова компанія, що працює в області інформаційної безпеки. У Мінфіні вважають, що з 2015 року ця компанія працювала над проектом, який «посилював би атакуючі кіберможливості» російських спецслужб.

3. Науково-дослідницького інституту «Квант». На сайті науково-дослідного інституту «Квант» зазначається, що він проводить роботи в області створення електронно-обчислювальної техніки, телекомунікацій, займається проведенням робіт, пов’язаних зі створенням засобів захисту інформації. Мінфін США вважає, що інститут «належить або контролюється ФСБ».

4. Компанії ERPScan і компанії Embedi. Ці компанії зареєстровані за межами Росії. У Мінфіні вважають, що вони пов’язані з Digital Security.

Також під санкції потрапили троє громадян Росії:

  • Володимир Каганський, якого Мінфін називає власником «Дайвтехносервіса»,
  • Гендиректор компанії Олександр Трибун,
  • Менеджер компанії Олег Чіріков.

Нагадаємо, 15 березня Мінфін США ввів санкції проти російських громадян, підозрюваних у втручанні в американські вибори, а також проти Агентства інтернет досліджень, відомого як «фабрика тролів». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+