Слухати

У Берліні сьогодні відбудеться зустріч «нормандської четвірки» щодо ситуації на Донбасі

11 червня 2018 - 09:16
Востаннє переговори в рамках нормандського формату проходили 16 місяців тому
У Берліні сьогодні відбудеться зустріч «нормандської четвірки» щодо ситуації на Донбасі / Новини на Громадському радіо

У Берліні сьогодні відбудеться зустріч «нормандської четвірки» щодо врегулювання ситуації на сході України, в якій візьмуть міністри закордонних справ Росії, України, Німеччини та Франції, повідомляє ЕХО Москви.

В останній раз переговори в рамках нормандського формату проходили 16 місяців тому.

Як повідомляється, перерва виникла у зв’язку із очікуванням результатів парламентських виборів у ФРН і президентських виборів у Франції, а також Російської Федерації. Також це було пов’язано із розбіжностями, що склалися між сторонами в робочих групах «четвірки», і застоєм у виконанні мінських угод. Після візиту в Росію Ангели Меркель та Еммануеля Макрона було вирішено відновити нормандський формат.

16 лютого зустріч «нормандської четвірки» у Мюнхені перенесли на невизначений термін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+