Слухати

Громадське радіо буде мовити із Одеси  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо буде мовити із Одеси

12 червня 2018 - 10:31
14 та 15 травня з 12:30 до 14:30 Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри в Одесі (адреса: Фонтанська дорога, 3, Суспільне)

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди в Одесі. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Зокрема поговоримо про таке: 

- Про активізм в Одесі із учасницею «Групи 2 травня» Світланою Підпалою

- Розмова про пізнаваність українського мистецтва у світі і конфлікти у мистецькому середовищі із Ігорем Гусевим.

- Про проблеми міста із депутаткою Одеської міської ради Лілею Леонідовою. 

- З піар-директоркою Урбан Музик Холлу Оленою Боришполець про фестивалі джазової та класичної музики в Одесі та чи окуповують вони витрати. 

Ефіри проведуть радіоведучі Любомир Ференс та Михайло Кукін.

Приєднуйтесь до нас в Одесі або слухайте на сайті hromadskeradio.org, буде також доступний відео-стрім із місця події на нашій сторінці у Фейсбук.

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+