Слухати

Літній стартап: українці розробили пристрій для охолодження напоїв з точністю до градуса (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Літній стартап: українці розробили пристрій для охолодження напоїв з точністю до градуса (ВІДЕО)

12 червня 2018 - 10:55
Chill&Cheers має робочий прототип, на серійне виробництво збирають кошти за допомогою краундфандинґу

Українські розробники створили розумний ґаджет Chill&Cheers, який за кілька хвилин охолоджує будь-яку рідину з точністю до одного градуса, повідомляє ain.ua

Спочатку розробники планували зробити охолоджувач для вина. Але пізніше команда Chill&Cheers оптимізувала пристрій: тепер він охолоджує воду, вино, пиво, горілку, колу, віскі або джин.

Девайс працює просто – треба залити напій у контейнер та встановити необхідну температуру. Особливістю пристрою є те, що він не використовує лід, воду чи фреонові холодоагенти (хімічний розчин у холодильних установках, ред.), для його роботи потрібна лише електрика. 

Пристрій може синхронізуватися зі смартфоном за допомогою мобільного додатку, який має базу даних температур, рекомендованих для подачі того чи іншого напою. 

«При розробці Chill&Cheers ми перш за все орієнтувалися на простоту і зручність використання. В результаті вам більше не потрібен мокрий і слизький лід або холодна вода при охолодженні напою, також не буде мокрих пляшок і крапель води на вашому одязі або меблях. Користуватися Chill&Cheers не складніше, ніж звичайним електричним чайником», — зазначив співзасновник Павло Гайдук.

Наразі Chill&Cheers відкрив кампанію зі збору коштів на міжнародній краудфандінговой платформі Indiegogo. Збір коштів триває.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+