Слухати

СБУ зібрала 500 свідчень про катування в ОРДЛО / Новини на Громадському радіо

СБУ зібрала 500 свідчень про катування в ОРДЛО

12 червня 2018 - 15:38
Колишні заручники ОРДЛО дали свідчення про фізичні катування та психологічні знущання

Служба безпеки України зібрала документальні свідчення майже 500 громадян України, які є колишніми запучниками ОРДЛО.

Як повідомляє спецслужба, усі свідчення стосуються конкретних фактів фізичних катувань і психологічних знущань під час перебування у заручниках.

«Закликаємо всі правозахисні організації надати допомогу колишнім заручникам російських терористичних угрупувань у підготовці відповідних звернень до Європейського суду з прав людини», — йдеться у повідомленні.

Разом з тим спецслужба повідомляє, що в Укараїні не існує так званих «таємних в’язниць СБУ».

«Служба діє виключно в рамках чинного законодавства, всі процесуальні дії із затриманими відбуваються відповідно до норм КПК, що підтверджується результатами інспектувань представників міжнародних інституцій із захисту прав людини», — наголошують в СБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+