Слухати

Україна зможе отримувати газ через Боргарію і Румунію, - Порошенко / Новини на Громадському радіо

Україна зможе отримувати газ через Боргарію і Румунію, - Порошенко

12 червня 2018 - 21:18
На церемонії відкриття TANAP Петро Порошенко заявив, що Україна підтримує проект і готова отримувати газ

Україна повністю підтримує проект Трансанатолійського газогону (TANAP) і готова через Болгарію і Румунію отримувати азербайджанський газ.

Про це заявив президент Петро Порошенко в Туреччині на урочистій церемонії запуску в експлуатацію TANAP, інформує сайт глави держави.

«Україна повністю підтримує цей проект. І сьогодні ми погодилися, що будемо щасливі диверсифікувати наші джерела енергії і отримувати з TANAP через Болгарію і Румунію постачання газу», — сказав Петро Порошенко.

Він заявив, що розраховує на підтримку Туреччини та Азербайджана додаткового постачання енергоресурсів до України альтернативними маршрутами.

«Я вірю, що найближчим часом ми знайдемо можливості для залучення природного газу з Азербайджану, Каспійського моря не лише до України, а всього регіону, що пов’язаний з українською газотранспортною системою», — заявив Порошенко.

Як відомо, Трансанатолійський газогін (TANAP) призначений для постачання газу із Азербайджану через Туреччину до Європи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+