Слухати

Українці Австралії приєднаються до одноденного голодування на підтримку Сенцова / Новини на Громадському радіо

Українці Австралії приєднаються до одноденного голодування на підтримку Сенцова

12 червня 2018 - 08:36
Провести акцію на підтримку українського політв'язня зініціював Український конгресовий комітет Америки напередодні ЧС з футболу у Росії

Союз українських організацій Австралії (СУОА) закликав українців Зеленого континенту підтримати вимоги Олега Сенцова до російської влади, долучившись до одноденного голодування 13 червня напередодні ЧC в Росії, повідомляє прес-служба СУОА.

За словами голови СУОА Стефана Романіва, австралійські українці долучаться до ініціативи Українського конгресового комітету Америки, що проводиться за підтримки Світового конгресу українців, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

Окрім голодування, СУОА закликав австралійських українців звернутися з листами до місцевих та федеральних членів парламенту, а також міжнародних організацій з метою посилення тиску на російську владу у справі визволення українських політичних в’язнів.

В Австралії акції на підтримку Олега Сенцова та його вимог розпочалися у травні цього року із показу фільму «Кіборги» у Канберрі і завершаться у рамках Фестивалю українського кiно, що на День конституції України пройде у Джилонгу (штат Вікторія).

Український конгресовий комітет Америки закликав США приєднатися до одноденного голодування 13 червня – напередодні чемпіонату світу з футболу, що відбуватиметься в Росії. Тих, хто долучиться до акції, закликають писати про це у соцмережах із хештегами: #LetMyPeopleGo, #FreeSentsov, #SaveOlegSentsov.

Нагадаємо, на закритті російського фестивалю Кінотавр в Сочі голова гільдії кінознавців РФ Віктор Матізен звернувся зі сцени зі словами підтримки Олега Сенцова, який голодує в російській в’язниці в Лабитнангі. Відео транслював телеканал «Россия 1».

14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, утримуваних  російською владою. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+