Слухати

Українські десантники отримали золоту медаль на марш-кидку поранених ветеранів у Британії (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Українські десантники отримали золоту медаль на марш-кидку поранених ветеранів у Британії (ФОТО)

12 червня 2018 - 14:16
У марш-кидку для поранених ветеранів та учасників бойових дій Cateran Yomp 2018 взяли участь військові десяти країн НАТО

Українські десантники здобули «золото» під час марш-кидку для поранених ветеранів та учасників бойових дій Cateran Yomp 2018, який нещодавно проходив у Великій Британії, в горах Шотландії. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

У заході взяли участь військовослужбовці десяти країн НАТО та цивільні спортсмени з різних країн світу, загалом — дві тисячі осіб.

Україну на змаганнях представляли 6 учасників бойових дій на сході країни, троє з них — чинні офіцери ДШВ Збройних Сил, двоє — звільнені в запас, а також представник Національної гвардії.

Це, зокрема, — майор Олексій Коротченко та старший лейтенант Олексій Чушкін, які проходять службу в 81 окремій аеромобільній бригаді ДШВ ЗС України. Майор Сергій Романовський — випускник факультету аеромобільних військ, свого часу командував ротою у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді. Після поранення та втрати кінцівки в боях на Луганщині, офіцер продовжив службу в Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 

Учасникам було необхідно у складі команди подолати відстань у 54 милі (87 кілометрів). Для здобуття золотої медалі, необхідно було пройти дану дистанцію менш ніж за 24 години. Українці зробили це за 23 години.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+