Слухати

В енергосфері на Львівщині зловмисники заробили 1,5 млрд гривень — Артем Ситник

12 червня 2018 - 12:43
Незабаром НАБУ підіб’є підсумки розслідування масштабної схеми в енергетичній сфері Львівщини
В енергосфері на Львівщині зловмисники заробили 1,5 млрд гривень — Артем Ситник / Новини на Громадському радіо

Незабаром НАБУ оголосить результати розслідувань, які стосуються незаконного збагачення в енергетичній сфері у Львівській області. Про це під час робочого візиту до Львова повідомив керівник НАБУ Артем Ситник, передає кореспондентка Громадського радіо

«У вас тут є відомі особи, які є бенефіціарами багатьох договорів і по залізниці, і по електростанціях — це теж паритетні для нас розслідування і найближчим часом, можливо, будуть дуже цікаві результати по цих розслідуваннях. Справа, про яку я говорю, стосується того, що на підставі фіктивних документів ці бенефіціари отримували газ за пільговими цінами і в подальшому заробили півтора мільярда гривень з цієї оборудки», — сказав Артем Ситник. 

Також він додав, що одним з ключових напрямків роботи НАБУ на Львівщині є боротьба з контрабандою. 

«Після нашої зустрічі я матиму розмову з нашими співробітниками, місцевими детективами і послухаю, які напрацювання є у цьому напрямку. А вони дійсно є. Адже контрабанда — це одне з найактуальніших питань у цьому регіоні. Це не зовсім наш профіль,  митниця, але ми бачимо, що крім нас там немає кому цим зайнятися», — зазначив голова НАБУ

Ірина Саєвич

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+