Слухати

Журналісти Deutsche Welle вибачилися за те, що назвали конфлікт на Донбасі «громадянською війною» / Новини на Громадському радіо

Журналісти Deutsche Welle вибачилися за те, що назвали конфлікт на Донбасі «громадянською війною»

12 червня 2018 - 11:45
МЗС України зробили зауваження, закцентувавши, що DW підмінили поняття «агресія Росії проти України» на «громадянська війна»

Журналісти Deutsche Welle вибачилися за те, що назвали конфлікт на Донбасі «громадянською війною». Раніше прес-секретарка МЗС Мар’яна Беца зробила зауваження журналістам DW.

«Неприйнятно, що DWnews пишуть про «громадянську війну»(civil war) в Україні, це тривала агресія Росії проти України», — написала Беца у своєму твіттері. 

Раніше німецьке видання Deutsche Welle в матеріалі про переговори голів МЗС «нормандської четвірки» у Берліні використало термін «громадянська війна». У виправленій версії замінили на «конфлікт у східній Україні» (conflict in eastern Ukraine).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+