Слухати

Звільнені з полону почали отримувати обіцяні Кабміном 100 тисяч гривень - МінТОТ / Новини на Громадському радіо

Звільнені з полону почали отримувати обіцяні Кабміном 100 тисяч гривень - МінТОТ

12 червня 2018 - 23:02
У МінТОТ запевняють, що гроші почали отримувати люди ще минулого тижня

Звільнені з полону ОРДЛО українці минулого тижня почали отримувати обіцяні урядом 100 тисяч гривень.

Про це повідомила начальниця управління з питань переселенців та гуманітарного співробітництва МінТОТ Ірина Калупаха, повідомляє Радіо Свобода.

За її словами, гроші звільненим з полону вже почали виплачувати  Донецькій і Львівській областях.

«Тут не буде, що всі отримають допомогу в один день. Звільнені з полону зверталися в різний час, на місяць раніше, на місяць пізніше. Виплачувати вже почали, це питання часу. І це не півроку, а місяць максимум », — запевнила Ірина Калупаха.

27 грудня в результаті обміну до України з окупованих територій повернулися 74 людини.

28 грудня у Кабінеті міністрів України підготували проект постанови, згідно з якою усі звільнені з полону на Донбасі заручники отримають по 100 тисяч гривень від держави. 

21 травня Донецька обласна державна адміністрація повністю виплатила матеріальну допомогу у розмірі 50 тисяч 14 жителям Донеччини, звільнених з полону 27 грудня 2017-го. Такі виплати були здійснені з ініціативи Донецької облради для тих, хто повернувся жити на територію області. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+