Слухати

527 депутатів Європарламенту підтримали рішення про надання Україні фінансової допомоги / Новини на Громадському радіо

527 депутатів Європарламенту підтримали рішення про надання Україні фінансової допомоги

13 червня 2018 - 15:46
Для надання траншу сумою в один мільярд євро очікується схвалення Ради Євросоюзу

Європарламент проголосував «за» надання Україні одного міліарда євро макрофінансової допомоги. Підтримали це рішення 527 депутатів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк у твіттері.

Перший транш Україна отримає, ймовірно, у вересні. Остаточне рішення ще має ухвалити Рада ЄС, яка голосуватиме 26 червня.

Цей кредит обсягом 1 млрд євро призначений для покриття в Україні дефіциту зовнішнього фінансування в 2018-2019 роках.

Президент України Петро Порошенко вже подякував європарламентарям на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, у Брюсселі вимагають від Києва проведення ряду реформ, в тому числі введення автоматичної верифікації електронних декларацій і скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Якщо ЄС вважатиме ці умови виконаними, то, як очікується, Україна отримає транш двома частинами по 500 млн євро протягом 2,5 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+