Слухати

ФІФА заробить на Чемпіонаті світу в Росії 6 млрд доларів, - NYT  / Новини на Громадському радіо

ФІФА заробить на Чемпіонаті світу в Росії 6 млрд доларів, - NYT

13 червня 2018 - 13:14
7 з 20 спонсорських контрактів на ЧС-2018 належать компаніям з Китаю

Міжнародна федерація футболу планує заробити на чемпіонаті світу з футболу в Росії рекордні $ 6,1 млрд. Це на 10% більше, ніж організація планувала заробити спочатку, повідомляє газета The New York Times з посиланням на фінансові документи FIFA.

Ця сума стане рекордною для федерації. На чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії FIFA заробила $ 1,3 млрд.

Газета зазначає, що раніше FIFA розраховувала заробити $ 3 млрд від продажу прав на телетрансляції, проте в підсумку організація отримає за права на 2% більше (+ $ 60 млн). На $ 200 млн більше, ніж спочатку планувалося, принесуть FIFA спонсорські угоди — $ 1,65 млрд.

NYT зазначає, що 7 з 20 спонсорських контрактів на ЧС-2018 належать компаніям з Китаю, які фінансують популяризацію футболу.

Іншою причиною зростання частки китайських спонсорів NYT називає антикорупційні розслідування з боку Мін’юсту США проти керівництва FIFA. З 2011 року у організації не з’явилося жодного нового спонсора з західних компаній, зазначає газета.

Чемпіонат світу з футболу відбудеться з 14 червня по 15 липня в 11 містах Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+