Слухати

Півроку на подачу документів: 19 звільнених з полону на Донбасі отримали допомогу у розмірі 100 тисяч гривень / Новини на Громадському радіо

Півроку на подачу документів: 19 звільнених з полону на Донбасі отримали допомогу у розмірі 100 тисяч гривень

13 червня 2018 - 17:28
Деталі розповідає начальниця управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва МінТОТ Ірина Калупаха

Вже 19 звільнених з полону на Донбасі українців отримали одноразову державну допомогу від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій. Про це в ефірі Громадського радіо розповіла начальниця управління з питань внутрішньо переміщених осіб та гуманітарного співробітництва МінТОТ Ірина Калупаха.

«Зокрема це 14 осіб з Донецької області, 2 особи з Кіровоградської області, а також з Сумської, Харківської, Житомирської областей, — каже Калупаха. — Ми говоримо про 74 особи, які на сьогодні мають право отримати такі виплати. З відповідними заявами звернулася 71 особа».

Зазначимо, для отримання грошової допомоги у розмірі ста тисяч гривень кожному звільнені з полону на Донбасі треба подати до органів соціального захисту відповідні документи до 27 червня, тобто не пізніше ніж через півроку з моменту обміну.

Нагадаю, обмін полоненими відбувся 27 грудня 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+