Слухати

Справа Вороненкова: захист подав клопотання про відвід судді

13 червня 2018 - 12:42
Сьогодні у Шевченківському суді Києва розпочалося підготовче засідання у справі вбивства екс-депутата Держдуми Вороненкова

Сторона захисту у справі вбивства екс-депутата РФ Держдуми Дениса Вороненкова заявила клопотання про відвід одного з суддів, повідомляє УНН.

Як пояснив один з адвокатів обвинуваченого, він перебуває у дружніх відносинах з одним із суддів.

«Я заявив клопотання про відвід судді Трубнікова через перебування ним у дружніх товариських відносинах протягом тривалого часу зі мною, адвокатом Святославом Пархоменком», — повідомив адвокат.

У відводі колегія суддів відмовила.

Нагадаємо, сьогодні, 13 червня Шевченківський районний суд Києва розпочав підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох осіб у вбивстві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

23 березня 2017 року у центрі Києва застрелили Дениса Вороненкова і поранили чоловіка, який його супроводжував.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+