Слухати

Суд США підтримав купівлю компанії Time Warner за 85 млрд  / Новини на Громадському радіо

Суд США підтримав купівлю компанії Time Warner за 85 млрд

13 червня 2018 - 07:48
У Мін'юсті США вважають, що ця угода серйозно зашкодить американським споживачам

Федеральний суд США схвалив придбання однією з найбільших американських телекомунікаційних компаній AT & T конгломерату Time Warner за 85 мільярдів доларів.

Суддя федерального округу Колумбія Річард Леон схвалив угоду без будь-яких попередніх умов, помітивши, що Мін’юсту США не вдалося довести, що злиття двох компаній суперечить американському антимонопольному законодавству і може завдати шкоди споживачам.

Тим часом представники американського міністерства заявили, що розчаровані цим рішенням і вже «обмірковують подальші кроки», передає телеканал CNN.

Нагадаємо, в жовтні минулого року AT & T офіційно підтвердила, що купує конгломерат Entertainment Group Time Warner. Однак незабаром Мін’юст США подав позов проти AT & T. Відомство хотіло заблокувати злиття компаній, бо вважає, що ця угода серйозно зашкодить американським споживачам і призведе до збільшення щомісячної плати за користування телебаченням і зменшить вибір, наявний у аудиторії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+