Слухати

Тристороння контактна група: Росія знову відмовляється від режиму тиші / Новини на Громадському радіо

Тристороння контактна група: Росія знову відмовляється від режиму тиші

13 червня 2018 - 21:43
Проти припинення вогню та відведення важких видів озброєння виступала в першу чергу російська сторона

Російська сторона у Тристоронній контактній групі не погодилася на пропозиції України стосовно виконання безпекового блоку Мінських угод. Про це повідомила прес-секретарка представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Насамперед йдеться про припинення вогню; відведення важких видів озброєнь; створення в районі населеного пункту Кальміуське, Кумачово, Новоазовськ та Саханка ділянки, вільної від тяжкого озброєння; всебічний і безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї території ОРДЛО», — написала вона.

Також додала, що усі пропозиції категорично не були сприйняті в першу чергу російською стороною.

Крім того, Оліфер зазначила, що Україна готова до компромісів для звільнення заручників, утримуваних Росією та бойовиками самоназваних «ДНР» та «ЛНР».  

Наступний раунд мінських переговорів запланували на 27 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+