Слухати

У Луганській області можливі обмеження у постачанні електроенергії / Новини на Громадському радіо

У Луганській області можливі обмеження у постачанні електроенергії

13 червня 2018 - 15:25
Тимчасове відключення можливе у вечірній період, насамперед стосується Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного

У підконтрольній Луганській області можливі обмеження в постачанні електроенергії. Про це Луганське енергетичне об’єднання повідомило на сторінці в фейсбуці. В коментарі Громадському радіо виконувач обов’язків технічного директора компанії Юрій Луньов пояснив, обмеження пов’язані з ремонтними роботами.

«НЕК Укренерго, а саме Бахмутський ремонтно-експлуатаційний центр, звернулися до нас з заявкою на ремонт лінії ЛуТЕС-Лисичанськ, яка забезпечує передачу основного навантаження в промислові райони області. У вечірній час, з шостої до десятої вечора, можливі аварійні відключення», — каже він.

Луньов зазначив, що в найгіршому випадку можливе тимчасове відключення абонентів від електроживлення. В першу чергу обмеження стосується Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

Перебої в електропостачанні можливі впродовж 14-19 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+