Слухати

Україну обрали до Економічної та соціальної Ради ООН / Новини на Громадському радіо

Україну обрали до Економічної та соціальної Ради ООН

13 червня 2018 - 22:16
Членство України у Раді підтримали 176 держав

Україну на 3 роки обрали до одного з ключових органів ООН — Економічної та соціальної Ради. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй обрала Україну до складу Економічної та соціальної Ради ООН на період 2019-2021 років. Членство України у Раді підтримали 176 держав. Про це повідомляє представництво України в ООН.

«Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ», — сказав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

ЕКОСОР — один з шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. До її складу входять 54 держави-члени ООН.

У 2019 році Рада зосередиться на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема, на забезпеченні ґендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів тощо.

Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+