Слухати

Уповноважена з прав людини закликала радикалів не вдаватися до насильства під час Маршу рівності / Новини на Громадському радіо

Уповноважена з прав людини закликала радикалів не вдаватися до насильства під час Маршу рівності

13 червня 2018 - 10:56
Людмила Денісова також звернулася до голови Нацполіції Сергія Князева мера Києва Віталія Кличка з проханням убезпечити учасників Маршу

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова опублікувала відкрите звернення до населення та влади з проханням не вдаватися до насильства під час Маршу рівності, який пройде в рамках «КиївПрайд2018» 17 червня.

«Кожного року радикально налаштовані громадяни намагаються зірвати «Марш рівності» — акцію на підтримку дотримання прав людини незалежно від сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак», — каже Денісова.

Читайте також: Розпочинається тиждень «КиївПрайд2018»: на Марші рівності очікують близько 5 тисяч учасників

Омбудсман зазначила, що і цього разу публічна дискусія довкола Маршу набуває загрозливої забарвленості.

«Погрози влаштувати так зване «сафарі» з призами за кожного побитого правозахисника, публічні домовленості про різноманітні прояви ксенофобії під час проведення акції – все це змушує мене звернутися до всіх громадян і до кожного – окремо», — каже вона.

Також Людмила Денісова зазначаила, що надіслала звернення до голови Національної поліції Сергія Князєва та київського міського голови Віталія Кличка з проханням вжити в межах їхньої компетенції всіх можливих заходів для забезпечення безперешкодного та безпечного проведення Маршу рівності його учасниками.

Читайте також: 25 членів Європарламенту закликали українську владу взяти участь у Марші рівності

Нагадаємо, тиждень культурно-просвітницьких заходів, присвячених життю ЛГБТ+ спільноти в Україні «КиївПрайд-2018», триватиме з 8 по 16 червня. Слоган цьогорічного «Київпрайду»: «Країна вільних — будь собою». Марш рівності — хода у Києві на підтримку представників ЛГБТ+ в Україні та заради звернення уваги на дискримінацію і утиски, пройде 17 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+