Слухати

«Здаватися не збирається»: сестра Сенцова повідомляє, що у п’ятницю його забирали до реанімації / Новини на Громадському радіо

«Здаватися не збирається»: сестра Сенцова повідомляє, що у п'ятницю його забирали до реанімації

13 червня 2018 - 22:54
Зараз український політв'язень Олег Сенцов продовжує голодування у медчастині колонії

У п’ятницю Олега Сенцова відвозили до реанімації, зараз він у медчастині колонії, припиняти голодування не збирається. Про це повідомляє «Крим.Реалії» сестра політв’язня Наталя Каплан.

«Нормально про здоров’я Олега Сенцова поки що нічого невідомо, наприкінці тижня до нього поїде адвокат, і буде щось більш зрозуміло», — каже вона.

Наталя Каплан повідомляє, що в п’ятницю, 8 червня, на 26-ий день голодування, Сенцова забирали до реанімації, зараз він продовжує своє голодування у медчастині.

«Поки невідомо, чи застосовували примусове годування, як погрожували. Олег про здоров’я мені нічого не повідомляв. Здаватися не збирається, помирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж», — каже Наталя Каплан. 

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, утримуваних  російською владою. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+