Слухати

Апеляційний суд призупинив виконання рішення щодо «Газпрому» / Новини на Громадському радіо

Апеляційний суд призупинив виконання рішення щодо «Газпрому»

14 червня 2018 - 14:43
«Газпрому» підкреслює, що за законом Швеції "Про арбітраж" наказ апеляційного суду не можуть оскаржити

Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) 13 червня задовольнив клопотання «Газпрому» і наказав призупинити виконання рішення Стокгольмського арбітражу від 28 лютого щодо суперечки між «Газпрому» і «Нафтогазом України» в рамках контракту на транзит газу через територію України, пише Інтерфакс. 

У заяві «Газпрому» йдеться про те, що клопотання подали 7 червня через  оскарження арбітражного рішення по транзитному контракту і спробами «Нафтогазу» до розгляду скарги по суті почати процедуру примусового виконання цього рішення в різних юрисдикціях.

«Апеляційний суд погодився, що є достатні підстави для призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу. Винесення наказу позбавляє НАК» Нафтогаз України «, в тому числі, підстав для спроб арешту активів «Газпрому» за кордоном. Ця обставина буде використана «Газпрому» під час оскарження дій судових приставів в Швейцарії та Нідерландах «, — йдеться в релізі російської компанії.

Відповідно до закону Швеції «Про арбітраж» наказ апеляційного суду не може бути оскаржено, підкреслює «Газпрому».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+