Слухати

Грецька опозиція оголосить вотум недовіри прем’єру через угоду з Македонією / Новини на Громадському радіо

Грецька опозиція оголосить вотум недовіри прем'єру через угоду з Македонією

14 червня 2018 - 14:32
Раніше у партії "Нова демократія" говорили, що виступлять з вотумом недовіри, якщо уряд не зможе показати, що у них є парламентська більшість на підтримку угоди

Грецька опозиційна партія «Нова демократія» оголосить вотум недовіри прем’єр-міністру країни Алексісу Ципрасу через його угоду з Македонією щодо назви, пише Reuters з посиланням на голову партії Кіріакоса Мітсотакіса.

Вчора македонський прем’єр-міністр Зоран Заєв сказав, що нову назву Македонії — Республіка Північна Македонія — винесуть на загальнонаціональний референдум восени цього року.  Очільники урядів Греції та Македонії на наступному тижні офіційно підпишуть угоду щодо врегулювання тривалої суперечки.

Раніше у партії «Нова демократія» стверджували, що виступлять з вотумом недовіри, якщо уряд не зможе показати що у них є парламентська більшість на підтримку угоди до того як угоду підпишуть прем’єр Ціпрас і його македонський колега Зоран Заєв.

Нагадаємо, 12 червня Греція і Македонія домовилися щодо назви Македонії. Тепер вона на політичній карті буде як Північна Македонія. Афіни натомість обіцяють зняти перешкоду для вступу в НАТО і ЄС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+