Слухати

Київська ОДА виділила мільйон на патріотичне виховання / Новини на Громадському радіо

Київська ОДА виділила мільйон на патріотичне виховання

14 червня 2018 - 16:43
Серед переможців організація, що співпрацює з пікетувальниками лекції «Наступ на права ЛГБТ як форма цензури: досвід Росії»

Київська ОДА виділила мільйон гривень на патріотичне виховання, пише «Заборона».

13 червня на сайті Київської ОДА були опубліковані результати конкурсу проектів у сфері національно-патріотичного виховання. На реалізацію задумів з бюджету виділено мільйон гривень. На конкурс подали 21 заявку, з них обрали 15 проектів-переможців від 9 організації. 

За правилами конкурсу, приорітетними напрямками проектів мали бути: військово-патріотичне виховання, формування ціннісних орієнтирів молоді, формування громадянської свідомості та збереження історичної пам’яті.

Серед переможців є організації «Молодіжний націоналістичний конгрес», Молодіжний військово-патріотичний клуб «Каскад», Молодіжна громадська організація «Сьогун» та інші.

Одним з найдорожчих проектів-переможців є «Корінь нації – мандрівка Україною крізь віки» від громадської організації «Нова хвиля». На його реалізацію з бюджету виділено 99 тисяч гривень. Організатори обіцяють розробити чотири туристичних патріотичних маршрути Київщиною довжиною у 340 кілометрів. 

88 тисяч гривень отримала організація «Центр інновацій та сталого розвитку» на проведення «Табору Медіа-Патріотів 2.0».

«Мета табору – це розбудова національно-патріотичного виховання шляхом підготовки серед молодих людей медіаекспертів, мііфодизайнерів і ідеологічних менеджерів, які зможуть безпосередньо трансформувати інформаційний простір України», – розповів на захисті проектів представник ГО «Школа Медіа-Патріотів» Євген Бондаренко.

«Школа Медіа-Патріотів» співпрацює з МГО «Моноліт 1044». Її представники брали участь у пікетуванні акції «Наступ на права ЛГБТ як форма цензури: досвід Росії» разом із іншими ультраправими. 

У захисті проектів також брав участь представник консервативного політичного руху «Традиція і порядок», який презентував проект ГО «Справа» «Право на захист». Це серія лекцій для патріотичної молоді щодо того, як поводити себе при затриманні, на суді та під час слідства. Комісія не підтримала цей проект.

Нагадаємо, що 8 червня комісія Міністерства молоді і спорту виділила фінансування кільком проектам радикальної організації «С14».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+