Слухати

Маніпуляції ФФУ з закупкою трави для футбольних полів: НАБУ розпочало розслідування / Новини на Громадському радіо

Маніпуляції ФФУ з закупкою трави для футбольних полів: НАБУ розпочало розслідування

14 червня 2018 - 21:19
Розслідування стосується штучного покриття, яке закуповували за бюджетні гроші

НАБУ розслідує можливу корупцію Федерації Футболу України при будівництві футбольних полів, повідомляє прес-служба відомства.

За інформацією джерел «Української правди», у матеріалах розслідування фігурує президент Федерації Футболу Андрій Павелко.

У НАБУ зазначили, що розслідування стосується штучного покриття, яке закуповували за бюджетні гроші. Розслідування детективи НАБУ почали після матеріалів у ЗМІ.

Зокрема, в травні 2018 року в сюжеті «Наші гроші з Денисом Бігусом» йшлося, про маніпуляції з отриманням бюджетних замовлень на виготовлення штучних покриттів для футбольних майданчиків комерційним заводом.

В програмі повідомляли, що Міністерство регіонального розвитку прописало такі вимоги для закупівлі штучної трави, під які в Україні підходить тільки товариство з обмеженою відповідольністю «ФФУ Продакшн».

У 2016 році громадська організація Федерації Футболу України зареєструвала однойменне товариство. Воно і відкрило завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів.

Також у травні в Україні відбулася спецоперація з виявлення організаторів договірних матчів. Правоохоронні органи провели більше 50 обшуків в 9 областях України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+