Слухати

Одеські активісти звинуватили «Національні лотереї» у фінансуванні Росії (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Одеські активісти звинуватили «Національні лотереї» у фінансуванні Росії (ФОТО)

14 червня 2018 - 17:42
Члени ГО «Автомайдан» увірвалися до закладу в Одесі, тому що вважають — програмне забезпечення «лотерей» належить російській компанії

В Одесі члени громадської організації «Автомайдан», увірвалися в одну з так званих «Національних лотерей». Активісти вважають: замість «лотереї» тут розташоване віртуальне казино. Ба більше, кажуть вони, програмне забезпечення, яким користуються тут, належить російській компанії.

«Вони користуються програмою «Чемпіон!» Ця програма заборонена в Україні! І, гірш за все, ці заклади працюють під виглядом «Національної лотереї!» Ось у чому наше обурення! Якщо ви користуєтеся російським програмним забезпеченням «Чемпіон», «Simple games», «Вулкан», — у них всіх один власник! Російський олігарх Бойко. 10% від свого прибутку він перераховує на рахунок армії Росії. Ось коло замкнулось, — виходить, «Національна лотерея» фінансує російську агресію в Україні!», — пояснює один з активістів Олег Костін.

Персонал закладів, після появи активістів та журналістів, заблокував усі комп’ютери паролем. Обвинувачення активістів вони ніяк не прокоментували, але намагалися попросити їх та журналістів залишити приміщення.

«У нас в правилах записано, що ми можемо відмовити будь-якому клієнту без пояснення причини, — каже жінка, одягнена у в уніформу офіціантки. — Я ніякі коментарі не даю. Будь ласка, покиньте приміщення».

Зазначений на вході телефонний номер, за яким можна дзвонити у разі питань чи незадоволення роботою персоналу, виявивися вимкненим.

Активісти викликали слідчу оперативну групу поліції, щоб зафіксувати правопорушення. Слідчі пообіцяли внести виклик у реєстр.

За словами членів ГО, загалом в Україні понад 5000 закладів «Національної Лотереї».

Всеволод Ананьєв, Одеса

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+