Слухати

«Справа вербувальників»: один обвинувачуваний визнав провину, уклав угоду з прокурором / Новини на Громадському радіо

«Справа вербувальників»: один обвинувачуваний визнав провину, уклав угоду з прокурором

14 червня 2018 - 18:59
Він перебуває під домашнім арештом, троє інших — під вартою

Солом’янський райсуд Києва продовжив арешти для фігурантів «справи вербувальників». Ідеться про чотирьох людей, які агітували українців їхати в Росію і працювати кур’єрами. У Росії завербованих затримували та звинувачували у наркоторгівлі. Один з чотирьох обвинувачених визнав провину та уклав угоду з прокуратурою, розповіла Громадському радіо адвокатка потерпілих — Віта Мусатенко.

«Засідання, на жаль, вже традиційно стало просто подовженням запобіжного заходу через те, що у одного з обвинувачуваних не було адвоката, — каже вона. — Але в суді сьогодні з’явилася інформація про те, що один з обвинувачуваних визнає свою провину, згоден з обвинувальним актом.

Фігурант, який визнав провину, зараз під домашнім арештом, інші троє обвинувачених — під вартою.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+