Слухати

США планує стягувати мита з Китаю з 22 червня, - WSJ  / Новини на Громадському радіо

США планує стягувати мита з Китаю з 22 червня, - WSJ

14 червня 2018 - 07:26
Дональ Трамп поки не затвердив дату, газета пов'язує відтермінування з самітом в Сінгапурі

Адміністрація президента США Дональда Трампа планує почати стягувати мита за імпорт китайських товарів на десятки мільярдів доларів вже з 22 червня. Про це повідомила газета The Wall Street Journal.

За інформацією її джерел, рішення було погоджено на зустрічі представників міністерств торгівлі, фінансів, а також офісу представника США на торгових переговорах, що відбулися в Білому домі перед від’їздом Трампа на саміт «Великої сімки» в Канаді 8 червня. Президент поки не затвердив такий крок і може утриматися від нього, щоб не збільшувати напруженість у відносинах з Китаєм. Взаємодія з Пекіном вкрай важлива для Вашингтона після завершився саміту США — КНДР в Сінгапурі, пояснює видання.

За даними газети, список імпортованих китайських товарів, з яких передбачається стягувати мита, сформований не повністю. Спочатку перелік поширювався на товари і послуги загальним обсягом $ 50 млрд. Зараз список змінили за рахунок виключення одних пунктів і доповнення інших, уточнила WSJ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+