Слухати

США в ОБСЄ: «Ми закликаємо Росію негайно звільнити Сенцова та усіх українських політв’язнів» / Новини на Громадському радіо

США в ОБСЄ: «Ми закликаємо Росію негайно звільнити Сенцова та усіх українських політв'язнів»

14 червня 2018 - 22:39
Про це йдеться у заяві тимчасово повіреного у справах при ОБСЄ Геррі Кемієна

Місія США при Організації безпеки і співробітництва в Європі закликала Росію негайно звільнити українського режисера-політв’язня Олега Сенцова та інших утримуваних українців. Про це йдеться у заяві тимчасово повіреного у справах при ОБСЄ Геррі Кемієна.

«Ми закликаємо Росію негайно звільнити Сенцова та всіх інших українських політичних в’язнів, у тому числі трьох людей, що також оголосили голодування, — Володимира Балуха, Олександра Шумкова та Станіслава Клиха», — заявили у місії США в ОБСЄ.

У заяві наголосили, що агресія Росії на Донбасі підриває основні принципи та зобов’язання ОБСЄ, а також колективну безпеку.

«США повністю підтримують суверенітет, незалежність і цілісність України. Ми ніколи не будемо визнавати анексію Криму Росією», — додали США.

Кемієн від імені країни в ОБСЄ додав, що санкції США проти Росії залишаться доти, поки Росія не поверне Крим Україні та не припинить війну на Донбасі.

Станом на сьогодні, 14 червня, Олег Сенцов голодує вже 32-ий день. Він — незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Сенцов вимагає звільнення усіх українців-політв’язнів Кремля. 

Читайте також: Європарламент вимагає негайно звільнити українських політв’язнів у Росії та окупованому Криму — резолюція

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+