Слухати

Як ефективно розмовляти  з громадою через радіо, - Андрій Куликов / Новини на Громадському радіо

Як ефективно розмовляти з громадою через радіо, - Андрій Куликов

14 червня 2018 - 15:00
Яким має бути місцевий радіо продукт розповів Голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов учасникам семінару з розвитку ФМ-радіо в громадах, що проходив у Харкові

Лейтмотивом виступу Андрія Куликова стала теза про те, що аудиторія має бути присутня в ефірі.  І це ж є однією з найпривабливіших умов яку може забезпечити місцеве мовлення. Про це повідомляє сайт Харківської облради

«Не тільки слухати аудиторію,  вивчати її попит, але надавати їй слово, — каже Андрій Куликов. — У вас є величезна перевага над загальноукраїнськими та обласними мовниками. Бо ви можете показати,  як саме прийняті владою рішення або конкретні події  впливатимуть на громаду, через конкретних її представників. Давайте слово своїм громадянам».

Громада потребує цікавого та актуального інформаційного продукту, який необхідно створити, вважає експерт.

«Немає такого жанру і наповнення,  на яке б не була спроможна місцева радіостанція. Я впевнений, що професійні журналісти зможуть організувати таке мовлення, яке зацікавить громаду».    

За словами  спікера, існують численні місцеві видання і радіостанції які довели свою спроможність протягом десятків років.  Також Куликов акцентував, що мовлення громад — набагато більше ніж адміністративно-територіальні громади.  Воно може об’єднувати громади професійні,  релігійні,  за інтересами тощо.

Він також зазначив, що Харківщина одна з перших областей, що стрімко  запроваджує ФМ-мовлення у громадах.

«Ви зараз будете створювати правила,  за якими існуватиме мовлення громад в країні.  Ваші винаходи і ваша робота стануть для інших взірцем», — звернувся до учасників семінару Андрій Куликов.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+