Слухати

Лауреатка Пулітцера за «Історію ГУЛАГу» відвідає Форум видавців у Львові / Новини на Громадському радіо

Лауреатка Пулітцера за «Історію ГУЛАГу» відвідає Форум видавців у Львові

15 червня 2018 - 12:20
Редакторка «The Economist» і членкиня видавничої ради «The Washington Post» Енн Епплбом говоритиме про «Ринок свободи»

25 Форум видавців у Львові відвідає лауреатка Пулітцеровської премії, авторка книг-досліджень про ГУЛАГ та Голодомор в Україні Енн Епплбом. Вона говоритиме про «Ринок свободи», повідомляють на сайті Форуму.

Енн Епплбом — польсько-американська історикиня, письменниця і журналістка єврейського походження. Редакторка «The Economist» і членкиня видавничої ради «The Washington Post».

За видану в 2003 книжку «Gulag: A History» (Історія ГУЛАГу, видана в українському перекладі у 2006 Видавничим домом «Києво-Могилянська академія») отримала Пулітцерівську премію, а також британську Премію Даффа Купера. Книга вийшла у фінали конкурсів на Національну книжкову премію, Національну премію критиків, книжкову премію газети «Лос-Анджелес таймс» і премію Семюела Джонсона.

Також лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбом написала книгу про Голодомор в Україні під назвою «Червоний голод. Війна Сталіна проти України».

«Ця книга не лише про Голодомор, а й про українську революцію та український національний рух. Тому мені здалося важливим об’єднати всі ті рушійні сили, що формували Україну від початку ХХ століття, – каже письменниця. — Є безліч доказів того, що це була специфічна політика щодо України. Вони є, просто треба сидіти і читати документи з Москви, рішення Політбюро, листування Сталіна з Кагановичем. Моєю проблемою під час написання книжки був не брак документів, а те, що документів є настільки багато, що треба було вибирати, що цитувати, а що ні».

Читайте також: Це дещо інакший погляд на історію Голодомору: Енн Епплбом презентує український переклад своєї книги

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+