Слухати

Під Маріуполем бойовики відкрили попереджувальний вогонь з АК-74 по спостерігачах ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Під Маріуполем бойовики відкрили попереджувальний вогонь з АК-74 по спостерігачах ОБСЄ

15 червня 2018 - 15:26
Чоловік в одязі військового типу зробив два постріли у повітря у напрямку спостерігача ОБСЄ під кутом 45°

Учора, 14 червня, на дорозі на північному сході від Маріуполя (перехрестя доріг T-0519 і C-051 235) чоловік в одязі військового типу двічі вистрілив у повітря під кутом 45° в напрямку патрульного спостережної місії ОБСЄ. Про це повідомляють СММ ОБСЄ.

Шість співробітників Місії на двох броньованих автомобілях їхали від непідконтрольно населеного пункту Пікузи (колишнє Комінтернове, 23 км на північний схід від Маріуполя) та зупинилися на перехресті доріг, щоб зафіксувати свіжі сліди, за їхньою оцінкою, бойової броньованої машини (типу БМП) на асфальті.

Один зі спостерігачів вийшов з автомобіля, після чого решта патрульних почули дві короткі черги зі стрілецької зброї. Один зі спостерігачів у салоні автівки побачив двох чоловіків в одязі військового типу, які стояли на відстані близько 50 метрів на південь від дороги. В одного з них був при собі автомат АК-74.

Стріляючи з автомата, він направив його вгору під кутом 45° в напрямку патруля СММ. Потім озброєний чоловік зробив 23 кроки в бік спостерігачів і здійснив ще один постріл у повітря під кутом 45° в напрямку патруля Місії. Після останнього пострілу обидва чоловіки розвернулися і попрямували на південь уздовж дороги C-051 235.

За оцінкою Місії, вогонь був попереджувальний з метою змусити спостерігачів покинути цей район. Патруль СММ негайно поїхав і благополучно повернувся на базу в Маріуполі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+