Слухати

Правоохоронці звільнили понад 30 утримуваних на одеському заводі людей (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Правоохоронці звільнили понад 30 утримуваних на одеському заводі людей (ФОТО)

15 червня 2018 - 11:58
Про факт утримування та експлуатації прокуратурі повідомив кримчанин, якому вдалося втекти на четвертий день примусової роботи на заводі з виробництва консерв

На Одещині правоохоронці звільнили близько 30 людей, яких незаконно утримували та експлуатували. Про це повідомляє прокуратура АРК Крим.

Учора, 14 червня, на територіїконсервного заводу в Овідіопольскому районі Одеської області правоохоронці виявили близько 30 осіб, яких проти власної волі утримували на заводі та експлуатували на виробництві консервації. Серед них була і вагітна жінка.

Прокуратура Криму повідомляє, що розкрили злочин в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом торгівлі людьми. Про експлуатацію на одеському заводі прокуратурі повідомив кримчанин, якому вдалося втекти. 

«11 червня 2018 року до слідчого відділу ГУНП в АР Крим та місті Севастополі звернувся громадянин України, який постійно проживає в Автономній Республіці Крим, а на літній сезон приїхав на материкову частину України на заробітки, повідомив, що в одному з районів Одеської області на території колишнього заводу насильно утримуються люди, яких залучають до примусової праці, шляхом застосування фізичного насильства. Заявник у таких умовах утримувався протягом чотирьох днів, проте йому вдалося втекти», — сказано в заяві. 

Встановили і організаторів, трьох з них затримали. Згодом їм повідомлять про підозру за статтею «торгівля людьми, вчинена організованою групою та поєднана з насильством». Організаторам загрожує від 8 до 15 років ув’язнення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+