Слухати

Справа Бузини: засідання відклали, протестувальники передали заяву адвокатів Генпрокурору / Новини на Громадському радіо

Справа Бузини: засідання відклали, протестувальники передали заяву адвокатів Генпрокурору

15 червня 2018 - 12:37
Засідання у справі вбивства публіциста Олеся Бузини перенесли на 9 серпня

Шевченківський райсуд Києва переніс засідання у справі про вбивство публіциста Олеся Бузини на 9 серпня. Про це інформує прес-секретарка столичної прокуратури Надія Максимець.

За її словами, засідання відклали з технічних причин.

«Згідно з законом суд мав вручити присяжним повідомлення про виклик з переліком їхніх прав та обов’язків за 7 днів до засідання. Цей термін не був витриманий у зв’язку з тим, що автоматизована система суду визначила присяжних лише у п’ятницю, 8 червня», – зазначає Максимець.

Максимець зазначає, що у матері Олеся Бузини Валентини Павлівни рішення про перенесення засідання аж на 2 місяці викликало справедливе обурення.

Нагадаємо, перед засіданням представники радикальних рухів «Карпатська Січ» та «С14» перекривали Житомирську трасу, намагаючись поговорити з Генпрокурором Юрієм Луценком. Вони звинувачують його у порушеннях під час розгляду «справи Бузини». Пізніше активісти пікетували ГПУ. Радикали називають процес «ручним» та протестують проти обвинувачень Андрія Медведька та Дениса Поліщука.

«Генпрокурор прийме заяву адвокатів у справі Бузини по неупередженому її розгляді», — про результати пікету повідомили «Карпатська Січ»

Колишній шеф-редактор видання «Сегодня» Олесь Бузина був убитий в Києві 16 квітня 2015 року. Бузину застрелили біля його будинку. У той же день правоохоронці знайшли автомобіль, на якому, імовірно, пересувалися вбивці Бузини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+