Слухати

Трамп заявив про введення мита у 25% на товари з Китаю / Новини на Громадському радіо

Трамп заявив про введення мита у 25% на товари з Китаю

15 червня 2018 - 17:10
Загальна вартість мит складе близько $50 млрд

Трамп оголосив про введення мита у 25% на товари з Китаю. Про це йдеться в повідомленні Білого дому. Загальна вартість мит складе близько $50 млрд.

Відзначається, що введення мит стане відповіддю на «нечесні методи торгівлі», які застосовує Китай, і крадіжки американської інтелектуальної власності і технологій.

У коментарі Fox News Трамп пояснив, що це рішення обумовлене дефіцитом у торгівлі. 

«Сьогодні ми оголошуємо дуже високі тарифи для Китаю. Китай — це мої друзі, президент Сі чудова людина, просто прекрасний чоловік, але в минулому році у нас дефіцит у торгівлі близько п’ятиста мільярдів доларів», — сказав Трамп. 

Водночас, американські ЗМІ, зокрема, Bloomberg повідомляють, що дефіцит у торгівлі минулого року склад близько 376 мільярдів доларів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+