Слухати

У Києві вандали вже пошкодили скульптури проекту «Війна поруч» / Новини на Громадському радіо

У Києві вандали вже пошкодили скульптури проекту "Війна поруч"

15 червня 2018 - 20:28
Мета проекту - нагадати киянам та гостям міста про війну на Донбасі

Вандали вже встигли пошкодити скульптури «Війна поруч», які були встановлені в Києві 13 червня.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів автор проекту Олесь Кромпляс.

20 металевих силуетів людей з отворами від куль було встановлено в громадських містах Києва — у парку Шевченка, біля станції метро Хрещатик, на набережній тощо. Мета проекту — нагадати киянам та гостям міста про війну на Донбасі. Дві фігури за два дні  — вже пошкоджені.

«Втрати становлять 10%. Тепер ми змушені, як пожежна команда постійно виїжджати та ремонтувати їх аж до 22 липня», — каже він.

Водночас, зазначив Кромпляс, йому пропонують зробити цей проект в інших містах. Наприклад, громадські активісти хочуть бачити скульптури в Чернігові.
 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+