Слухати

Китай оголосив про заходи у відповідь на введення мит Трампом / Новини на Громадському радіо

Китай оголосив про заходи у відповідь на введення мит Трампом

16 червня 2018 - 07:47
У списку згадується 659 товарів

Влада Китаю ухвалила заходи у відповідь на рішення Дональда Трампа про встановлення мит у 25% на низку китайських товарів на суму $ 50 млрд. Рішення Тарифної комісії Державної ради КНР вводить 25% мита для американських товарів на ту ж суму, випливає з повідомлення Мінфіну КНР.

У списку товарів, на які будуть введені мита, згадується 659 товарів. На 545 з них підвищене мито введуть з 6 липня, для всіх інших позицій термін введення мит поки точно не визначений.

У список потрапила під сільськогосподарські товари, морепродукти, автомобілі, медичне обладнання та деякі товари хімічної промисловості.

Нагадаємо, що вчора, 15 червня, Трамп заявив про введення мита у 25% на товари з Китаю. Введення мит є відповіддю на «нечесні методи торгівлі», які застосовує Китай, і крадіжки американської інтелектуальної власності і технологій. У коментарі Fox News Трамп пояснив, що це рішення обумовлене дефіцитом у торгівлі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+