Слухати

Обмудсман Денісова їде до колонії «Володимирський централ», слова Москалькової спростовує / Новини на Громадському радіо

Обмудсман Денісова їде до колонії «Володимирський централ», слова Москалькової спростовує

16 червня 2018 - 14:16
Людмила Денісова їде відвідати політв'язня Миколу Карпюка, заявляє, що не відмовлялася їхати в Омськ до Штиблікова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прямо зараз їде до російської тюрми «Володимирський централ». Саме там утримують українського політв’язня Миколу Карпюка, засудженого за начебто участь у чеченській війні. Про це сама Денісова повідомила Громадському радіо.

Українська Обмудсман спростовує заяву російської Уповноваженої з прав людини Тетяни Москалькової про відмову відвідати в Омську політв’язня Дмитра Штиблікова. 

«Тетяна Миколаївна, на жаль, вміє маніпулювати, але то вже інша справа, — каже Денісова. — Ми з нею домовлялися про те, що Омськ може статися після відвідин Олега Сенцова. Москалькова була у відрядженні і сама з собою домовилися, що вона буде в Омську, після цього поїде до Вишинського, і лише після цього можливо коли-небудь до Сенцова поїду я».

Нагадаємо, сьогодні Уповноважена з прав людини в РФ Тетяна Москалькова відвідала засудженого фігуранта справи так званих «кримських диверсантів» Дмитра Штиблікова, який відбуває покарання в колонії в Омську. За версією росіян, до Штиблікова мали пройти Москалькова та українська Омбудсман Людмила Денісова, але остання начебто відмовилася їхати до Омська.

Учора, 15 червня, Денісова приїхала до міста Лабитнангі, Ямало-Ненецького автономного округу Росії, де в колонії утримують режисера Олега Сенцова, який голодує сьогодні 34 день. Але до Сенцова Денісову не пустили.

Людмила Денісова заявила, що переговори про її візити до українських політв’язнів на території Російської Федерації зайшли у глухий кут. А от Тетяна Москалькова каже, що вони разом з Денісовою розраховують відвідати по 34 ув’язнених на територіях обох країн.

У Росії та анексованому Криму утримують, зокрема, Олега Сенцова, Станіслава Клиха, Миколу Карпюка, Дмитра Штиблікова, Романа Сущенка, Олександра Кольченка та інших політв’язнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+