Слухати

Порошенко: парламент може прийняти рішення щодо норми в законі про Антикорупційний суд / Новини на Громадському радіо

Порошенко: парламент може прийняти рішення щодо норми в законі про Антикорупційний суд

16 червня 2018 - 22:57
Порошенко запевняє, що у версії законопроекту від 22 грудня 2017 року у змісті норми йшлося про передачу всіх справ щодо корупціонерів у Вищий антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко заявив, що всі справи щодо корупційних злочинів мають бути передані у новостворений антикорупційний суд.

Про це повідомляє сайт президента.

«Глава держави зазначає, що парламент, як незалежний орган, може прийняти рішення щодо норми закону «Про Вищий антикорупційний суд», що встановлює можливість розгляду апеляцій по корупційних справах в судах загальної юрисдикції», — йдеться у повідомленні.

Порошенко запевняє, що у версії законопроекту від 22 грудня 2017 року зміст норми був таким: «всі справи, які на час створення антикорупційного суду передані в будь-які суди, мають бути негайно переправлені в антикорупційний суд».

Читайте також: Змінили «під ковдрою»: як у законі про Вищий антикорупційний суд з’явилась нова норма

13 травня, після публікації закону про «Вищий антикорупційний суд», у Центрі протидії корупції заявили, що у документ додали правку, яку не розглядали у залі під час голосування за закон. Вона стосується того, що апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, в обхід Вищого антикорупційного суду.

У ЄС пообіцяли відреагувати на зміни в законі про Вищий антикорупційний суд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+