Слухати

Росія відкликала з України дипломата через інцидент із холодною зброєю / Новини на Громадському радіо

Росія відкликала з України дипломата через інцидент із холодною зброєю

16 червня 2018 - 15:44
В аеропорту прикордонники виявили у його багажі предмет, схожий на метальну зброю японських ніндзя

Російська Федерація відкликала третього секретаря Генерального консульства РФ в Одесі Андрія Малакея.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ та публікує відповідні фотографії документи відомства.

Дипломата відкликали після того, як в його ручній поклажі при посадці на рейс Одеса-Мінськ був виявлений предмет схожий на сюрікени — метальна зброя японських ніндзя.

Першого червня під час проходження багажного контролю російським дипломатом Малакеем в міжнародному аеропорту «Одеса» виникла підозра про знаходження в його портфелі заборонених предметів. За підсумками санкціонованого дипломатом обшуку був виявлений схожий на сюрікени предмет.

У зв’язку із знахідкою, російський дипломат був знятий з рейсу і покинув територію аеропорту.

Як відомо, транспортування дипломатами холодної зброї в ручній поклажі порушує Віденську конвенцію про консульські зносини 1963 року і вимоги ІКАО з авіабезпеки.

У зв’язку з інцидентом українська сторона направила ноту в РФ, після чого російський МЗС в терміновому порядку відкликав Малакея з країни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+