Слухати

Створити антикорупційний суд можна за півроку, - Ситник

16 червня 2018 - 12:08
Закон про Антикорупційний суд набув чинності 14 червня
Створити антикорупційний суд можна за півроку, - Ситник / Новини на Громадському радіо

Створити Антикорупційний суд можна за півроку.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник.

«Створити Антикорупційний суд можна за півроку, адже НАБУ створили за 8 місяців. Якщо не послабити тиск суспільства, то це можна зробити швидко», — наводить слова Артема Ситника прес-служба НАБУ у Twitter.

Також директор Національного антикорупційного бюро заявив, що не вважає судову реформу провальною.

«Судова реформа … я не вважаю її провальною. Ризики для суддів є. Але зараз більшість судів хвилюються за свою репутацію. Єдине — це адміністративна гілка. Це реальний провал судової реформи. На жаль. Такі рішення вони виносять, що видно, що це все провально», — зазначив він.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України проголосувала за законопроект про створення Антикорупційного суду. 315 нардепів проголосували за. 

13 червня, після публікації закону, у Центрі протидії корупції заявили, що у документ додали правку, яку не розглядали у залі під час голосування за закон. Вона стосується того, що апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, в обхід Вищого антикорупційного суду.

Консультативна місія Європейського союзу відреагує на зміни в законі про Вищий Антикорупційний суд впродовж найближчих днів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+